Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Реклама
Головна / Погода на островах, Погода в США, Відео / Лава гавайського вулкана впадає в океан (ФОТО, ВІДЕО)

Лава гавайського вулкана впадає в океан (ФОТО, ВІДЕО)

0_8afd9_a190eaa5_orig.jpg (36.75 Kb)
Вперше за останні три роки лава з вулкана на Великому острові Гаваї закралася вниз по горі і падає в Тихий океан, де створює нові землі і приголомшливе шоу для відвідувачів.

f4bef5c3.jpg (80.2 Kb)

Тисячі людей з усього світу добираються до Національного парку вулканів на Гаваях по суші, морю і повітрю, щоб побачити лаву. Вони також можуть почути бурління стихії і нюхати її. Хвиляста, яскраво-оранжева лава потріскує і шипить, навколо пахне сіркою і випаленою землею. Коли гарячі камені потрапляють у воду, вони виробляють стовпи пари і газу, а іноді вибухи, відправляючи шматки палючого сміття в повітря.

955ac7b9.jpg (83.13 Kb)

Кілауеа - один з найактивніших вулканів в світі. Його кратер ПУУ-Оо почав вивергатися в 1980-х роках і періодично виштовхує достатню кількість лави, яку можуть побачити відвідувачі.

Парк вулканів на Гаваях відвідують щодня від 1000 до 1500 осіб, зараз відвідуваність збільшилася до близько 6000 людей в день. Але туристів попереджають про небезпеку. Підошви взуття стають гарячими. Крім того, площа, що примикає до розпеченої лави, гостра, як скло. Багато людей страждають через порізи, намагаючись перетнути нерівний ландшафт.

За даними Геологічної служби США, потік ПУУ-Оо створив близько 500 гектарів нових земель з початку виверження. Новий лавовий потік, який почав рух в травні цього року, створив вже близько 8 нових акрів суші.

Велика частина активності Кілауеа була невибуховою, але виверження в 1924 році жбурнуло попіл і 10-тонні камені в небо, одна людина загинула.

    
20:00, 19.08.2016
1573 просмотров

ПРО САЙТ
Прогноз погоди в Україні. Погода в Україні на сьогодні і завтра надана Українським гідрометеорологічним центром.
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на сайт.