Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Реклама
Головна / Погода в США / На Гаїті ураганом змило цілі міста (ФОТО)

На Гаїті ураганом змило цілі міста (ФОТО)

4041_fgqpi-gix90.jpg (92.27 Kb)
ООН запросила у донорів 120 млн дол. США для надання допомоги гаїтянцям в найближчі три місяці. Про це заявив генсек ООН Пан Гі Мун.

На прес-конференції для журналістів в штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку генсек ООН відзначив, що, за останніми даними, в Гаїті допомоги потребують 1,4 млн чоловік. "Деякі міста і села були повністю змиті", - сказав Пан Гі Мун.

8919_i36gi4jz168.jpg (81. Kb)

За його словами, в результаті повені знищені запаси продовольства і посіви. Повідомляється про руйнування або пошкодження 300 шкільних будівель. У міру того, як рятувальникам вдається добиратися в важкодоступні райони, число осіб, які потребують допомоги, зростає.
Минулого тижня ООН направила в Гаїті групу фахівців для оцінки масштабів збитку і розміру допомоги, якої потребують постраждалі жителі.

7321_pzg1xy97tcs.jpg (66.6 Kb)

ООН знаходиться в тісному контакті з гаїтянською владою, надає допомогу в проведенні рятувальних операцій і вже приступила до робіт з відновлення зруйнованої інфраструктури. У п'ятницю в ООН оголосили про виділення для Гаїті п'яти мільйонів доларів США з Центрального фонду реагування на надзвичайні ситуації.

9807_snhnnkhbafo.jpg (71.53 Kb)
    
19:30, 11.10.2016
1350 просмотров

ПРО САЙТ
Прогноз погоди в Україні. Погода в Україні на сьогодні і завтра надана Українським гідрометеорологічним центром.
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на сайт.