Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Реклама
Головна / Відео / У Новій Зеландії закипіло озеро (ВІДЕО)

У Новій Зеландії закипіло озеро (ВІДЕО)

2_vertolet-tury-zelandiya.jpg (58.21 Kb)
У ніч на понеділок, 28 листопада жителі поселення Охінемуту прокинулися від гучних звуків, що виходили від розташованого поруч озера Роторуа. Вибігши на вулицю, вони побачили, як з водойми піднімається водяний фонтан висотою від 20 до 30 метрів.

За твердженням людей, поруч з їх населеним пунктом і раніше спостерігалася підвищена гідротермальних активність, проте фонтан такої висоти їм довелося побачити вперше. До ранку гейзер затих, але пар від його виверження ще довго покривав поселення. Щоб з'ясувати причину гидротермального виверження, жителі селища звернулися в геологічну службу Нової Зеландії.
 
На поточний момент інститут GeoNet не має інформації про те, чи пов'язаний зростання активності на Роторуа з землетрусами, які стрясають держава в останні два тижні. Варто відзначити, що озеро Роторуа розташовується в кратері активного вулкана, що знаходиться на території вулканічної зони Таупо.
 
За словами вулканолога Бреда Скотта, останні значні парові виверження в водоймі спостерігалися близько 15 років тому, а поява гейзера в цей понеділок вважається "злегка аномальним".


Оновлено: 17:13, 30.11.2016
    
21:30, 29.11.2016
461 просмотров

ПРО САЙТ
Прогноз погоди в Україні. Погода в Україні на сьогодні і завтра надана Українським гідрометеорологічним центром.
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на сайт.