Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Реклама
Головна / Відео / Що буде, якщо наступити на вулканічну лаву? (ВІДЕО)

Що буде, якщо наступити на вулканічну лаву? (ВІДЕО)

1586_maxresdefault_23.jpg (51.91 Kb)
Лава може досягати від 700 до 1 200 градусів Цельсія, коли виходить з жерла вулкана. Алекс Рівест вирішив продемонструвати, що ж буде, якщо наступити в лавовий потік. Для свого незвичайного експерименту він вибрав вулкан Кілауеа на Гаваях, а результат відправив на YouTube.На відео доктор філософії Рівест відповідає на одне з найпопулярніших серед його студентів питання: Що відбувається, коли ходиш по лаві? Ось тільки він перший, хто зважився на нього відповісти.

"Це відео показує, як тиск, прикладений до настільки щільного матеріалу як лава викликає лише невелике заглиблення в потоці, - написав на своїй сторінці в YouTube Ріверс. - Хоча це не дивно, з огляду на в'язкість лави. Ось тільки більшість людей представляли її як гарячу рідку речовину".

"При виході з жерла вулкана, лава починає формувати тверду оболонку, але при контакті з холодним предметом і повітрям завдяки своїй гнучкості здатна прийняти іншу форму. Лише після охолодження лава перетворюється в твердий склоподібний камінь", - пояснюють те, що сталося фахівці.

На відео можна розрізнити навіть невеликі іскри під ногою вченого і навіть невелике займання. На щастя, матеріал кросівок виявився досить міцним, щоб захистити вченого.

Незважаючи на популярність цього відео, багато педагогів і батьків обурені, що своїми діями Рівест піддає життя дітей на небезпеку, які також можуть захотіти повторити експеримент. Чоловіка називають недалекоглядним і байдужим. Понад 13 мільйонів глядачів, що переглянули ролик, явно вважають інакше.
    
22:00, 10.12.2016
1358 просмотров

ПРО САЙТ
Прогноз погоди в Україні. Погода в Україні на сьогодні і завтра надана Українським гідрометеорологічним центром.
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на сайт.