Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Реклама
Головна / Відео / Дощі в Таїланді залишили без житла мільйон чоловік (ВІДЕО)

Дощі в Таїланді залишили без житла мільйон чоловік (ВІДЕО)

sezon-dozhdey-v-tailande-foto-3.jpg (65.02 Kb)
У Таїланді збирають допомогу для постраждалих від повені. В цілому стихійне лихо торкнулося понад мільйона жителів. Під водою опинилися понад чотири тисячі населених пунктів. 19 людей загинули. Зазвичай в новорічний період в Таїланді сонячно і сухо. Але в цей раз південь королівства заливало тиждень поспіль.

Мусонні дощі перетворили в зону лиха 10 тайських провінцій, вигнавши із затоплених будинків майже мільйон осіб. Є підтверджені дані про двох десятків загиблих, але на ділі жертв може виявитися набагато більше.

Комунікації в ряді міст порушені повністю. Єдиний розумний спосіб переміщення по вулицях - човни і плоти. Мобілізована для допомоги постраждалим армія і аварійно-рятувальні служби вивозять людей до центрів евакуації, а тим, кого забрати не можуть, на вертольотах доставляють їжу і питну воду. Ситуація під особистим контролем прем'єра країни, але очевидно, що проти удару стихії - влада безсила і звинувачують у всьому своїх попередників.


"Складно захиститися від повеней через те, що всі проекти колишніх урядів не були сплановані належним чином, не вистачає каналів для відведення води в океан, мало шлюзів і насосів і спостережних вишок", - заявив прем'єр-міністр Таїланду Прают Чан-Оча .
 
У такій ситуації більшості людей доводиться покладатися на самих себе і на погоду, яка, по крайней мере, вже перестала погіршуватися.

"У нас не вистачає їжі і пиття, але зараз рівень води стабілізувався", - сказав один з постраждалих.

Економіка Таїланду під подвійним ударом - затоплені фермерські господарства і на межі зриву - зимовий туристичний сезон. Мусонні дощі заливають популярні курортні острова Самуї і Панган, на основній території країни - сотні затриманих рейсів, нескінченні перебої в залізничному і автобусному сполученні. Але деякі іноземці продовжують отримувати задоволення від відпочинку, навіть коли становище здається, гірше нікуди. Затоплені вулиці тайських міст - в ці дні стали додатковим туристичним атракціоном.
    
23:30, 09.01.2017
1308 просмотров

ПРО САЙТ
Прогноз погоди в Україні. Погода в Україні на сьогодні і завтра надана Українським гідрометеорологічним центром.
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на сайт.