Лісові пожежі в Вашингтоні спалили 16 будинків (ВІДЕО) | Погода UA. Погода на сьогодні і 5 днів
Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Реклама
Головна / Погода в США, Відео / Лісові пожежі в Вашингтоні спалили 16 будинків (ВІДЕО)

Лісові пожежі в Вашингтоні спалили 16 будинків (ВІДЕО)

7581_yosemite10.jpg (25.62 Kb)
Кілька лісових пожеж вирують в американському штаті Вашингтон. Загоряння знищили щонайменше 16 будинків, повідомляє Associated Press.

Пожежі почалися в неділю вдень на тлі сильних вітрів і рекордної спеки. Одна з них спалахнула поблизу містечка Девенпорт в окрузі Лінкольн, на захід від Спокан. До ранку понеділка вона знищила більше 2330 га лісу, щонайменше шість будинків, а також п'ять господарських будівель і гаражів. Вогняна стихія загрожувала невеликому містечку Велпініт, місцевих жителів закликали до евакуації.

Ще одна лісова пожежа, що вирує на південь від Спокан, поблизу міста Спангл, знищила щонайменше 10 будинків, а також багато інших будівель. Вогонь охопив площу в 1553 га. Мешканців прилеглих сіл закликали до негайної евакуації. З вогнем борються близько 200 пожежників, задіяна також авіація.

Третя пожежа вибухнула на північно-східній стороні округу Спокан. У неділю ввечері вогонь знищив близько 100 га лісу і, як припускає місцева влада, кілька будинків.

Найбільший лісова пожежа спостерігається поблизу міста Калотус округу Франклін. Займання охопило площу в 8805 га і як і раніше розростається.


    
20:00, 25.08.2016
1053 просмотров

ПРО САЙТ
Прогноз погоди в Україні. Погода в Україні на сьогодні і завтра надана Українським гідрометеорологічним центром.
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на сайт.